Правила прийому учнів

Комунальний заклад «Навчально – виховний комплекс «Школа гуманітарної праці «Херсонської обласної ради» запрошує до навчання:

Дошкільні групи. При навчально-виховному комплексі є дошкільне відділення, де функціють молодша, середня та 2 підготовчі групи. Головна відзнака цього відділення – щоденні заняття з дітьми за авторськими програмами з таких предметів, як:

«Мовне спілкування», «Дитяча граматика», «У світі звуків та слів», «Підготовка руки до письма», «Художня (українська) література», «Англійська мова», «Цікава математика», «Інформатика», «Образотворча діяльність», «У світі музики», «Хореографія»,  «Фізичне  виховання», «Знайомство з навколишнім світом». Для дошкільнят організовано корекційну роботу й супровід логопедичної, психологічних служб.

Початкова школазабезпечує становлення особистості дитини, цілеспрямоване виявлення й розвиток її здібностей, формування вміння та бажання вчитися, створює умови для її самовираження в різних видах діяльності, для морально-етичного й естетичного розвитку,формує початкові загальнонаукові та загальнотрудові вміння й навички, привчає до суспільно корисної праці, розвиває інтерес до художньої та технічної творчості.

Навчання й виховання у початковій школі орієнтовано на безпосередні інтереси дитини до світу та самого себе. Відповідно навчальні предмети мають характер інтегральних курсів, які дають перші навчальні уявлення про природу, суспільство, людину, її працю.

Вік вступу до школи ‒ 6-7 років ‒ обумовлений функційною шкільною зрілістю дитини, її об’єктивною готовністю до

навчання в школі.

Тривалість початкового навчання ‒ чотири роки.

Державний компонент змісту освіти на I ступені навчання охоплює такі предмети: українську мову й літературу, англійську мову, математику, Я у світі, дизайн і технології, музичне мистецтво, фізкультуру. Викладання цих предметів у школі є обов’язковими.

Шкільний компонент змісту освіти на I ступені навчання школи направлений на розвиток інтересів учнів, їхніх здібностей, зміцнення їхнього здоров’я.

Обов’язкові знання з таких предметів:

  • класичної греко-римської міфології;
  • інформатики;
  • рідного краю;
  • образотворчого мистецтва;
  • історії театрального мистецтва;
  • іноземної мови;
  • християнської етики у світовій художній культурі;
  • шахів;
  • хореографії.

За цими предметами працюють гуртки.

Вихователі школи на самопідготовках допомагають дітям у виконанні домашніх завдань.

Для навчання дитини у 5-11 класі Ви можете обрати час навчання: до обіду – 1 зміна чи після обіду – 2 зміна.

З метою покращення знань учнів окрім основних занять вчителі школи проводять індивідуальні консультації з дітьми.

Вихователі школи на самопідговках допомагають дітям у виконанні домашніх завдань.

В ШГП на Ваших дітей чекають гуртки різної направленості: театральна студія, шахи, міфи Стародавньої Греції, мовні клуби з англійської та німецької мов, сучасна хореографія, історичне краєзнавство, веб-дизайн, шахи, робототехніка.

В школі створено міжнародне інтернет радіо “1000 друзів ШГП”, яке працює в режимі 24/7. Кожна дитина може спробувати себе в якості журналіста або ведучого.

Професіонали педагоги забезпечать Вашій дитині індивідуальний підхід, розкриття та розвиток творчих здібностей, педагогічний супровід учня в навчальній та позаурочній діяльності.

З питань зарахування дитини до школи звертатись за телефоном:

0506346452 Ірина Володимирівна

З питань зарахування дитини у дошкільну группу звертатись за телефоном:

0677965418 Влада Леонідівна