17 листопада – День особистісного розвитку в ШГП

17.11. в 4 класі пройшов урок з дизайну і технологій “Чарівний світ орігамі”. Діти розширили знання про мистецтво складання паперу, його походження, роздивилися, як в Японії прикрашають храми, вулиці під час свят; познайомились з роботою Якіра Йошизава, який розробиив азбуку орігамі; розглянули різновиди орігамі (класичні, модульні, кусудама-цікаві, гарні шари, мокре складання, залізні моделі орігамі, орігамі з грошей, з мініатюрними та гігантськими моделями); розгадували загадки. Наприкінці заняття склали поробку “Веселий мухомор”. Діти були дуже зацікавленні роботою і задоволені результатами своєї праці.

17 листопада о 16-00 в рамках загальношкільного «Дня розвитку гармонійної особистості» в 10-А та 10-Б класах відбувся спільний виховний захід, присвячений темі «Історія виникнення та розвиток радіо». Класні керівники Резніченко Н.О., Шруб О.С. підготували цікаві презентації про історію виникнення радіо. Діти занурилися у світ радіотехніки: почули історію виникнення радіозв’язку; дізналиcь, кого з вчених називають «батьками радіо», які радіоприймачі існують в світі від перш створених до сучасних; ознайомились з функціями радіомовлення. Учні довідались, що першу потужну радіостанції в Україні було створено в м.Харкові у 1925 році. Потім з’явились радіостанції в Київі, Одесі, інших містах України.
Під час перегляду відео лекції А.І.Сатюкова, кандидата фізико-математичних наук, під назвою «Як працює радіо», учні дізнались багато цікавого: що таке радіозв’язок, про принципи радіозв’язку, як виглядає приймальна антена.
Потім діти отримали чітку інструкцію щодо створення власних радіопрограм. Учні виявили зацікавленість і були вмотивовані для створення власних радіопрограм на нашому шкільному інтернет радіо «1000 друзів».

4 клас День особистого розвитку

Всі уроки та заходи буди спрямовані на удосконалення правильної вимови та виразності усного мовлення.


1 урок- ранкова гімнастика з батьками


2 урок -” Переходь на українську” ( пройшли мовленнєвий квест, де в завданнях метою стало позбавитись слів-паразитів, які спотворюють мовлення і позбавляють українську мову милозвучності.)

3. “Кулінарна математика ” ( розв’язували приклади та записували потрібні інгрідієнти до страв в правильній кількості або , яку отримали в сумі).

4. “Чарівний світ орігамі” (виготовили осінні поробки, описували ознаки осені ).

5. Тематична зустріч “Музика мого міста, на хвилях шкільного радіо 1000 друзів” присвячена до Дня працівників радіо та телебачення. Дізнались історію виникнення радіо, професії на радіо та телебаченні, виконали безліч артикуляційних вправ, готувались до репортажу на шкільному радіо, записали на відео почуті скоромовки на заході, виконуючи завдання насолоджувались хітами шкільного радіо та прослухали новини на шкільній хвилі.

6-А урок англійської мови

Діти подивилися та обговорили відео про винахід радіо, дізналися про професії людей, які працюють на радіостанції. Пограли в вікторину та ознайомилися з особливостями роботи BBC. За допомогою програми Radio.Garden послухали радіо в різних країнах світу. Потім перейшли на радіо “1000 друзів ШГП” та послухали 2 передачі з англомовним контентом, який підготувала Тетяна Миколаївна Бойко та учениця 9-А класу Карина Гуссалова.

Урок англійської в 5-А

Діти подивилися та обговорили відео про винахід радіо. За допомогою програми Radio.Garden послухали радіо в різних країнах світу. Потім перейшли на радіо “1000 друзів ШГП” та послухали 1 передачу з англомовним контентом, який учениця 9-А класу Карина Гуссалова.

На квест-уроці в 2 класі «Програмуй та грай» діти відчули себе маленькими програмістами, які допомогли герою Літі дійти до кінцевої точки. На їхньому шляху були різні завдання: основи програмування в Pilas Bloques, кодування шляху і знайди відповідність в GCompris, розкодуй слова на картках та ще виконували завдання в LogicLike.

В 11 класі пройшов захід під назвою “Я – критик мистецтва”. Учні намагалися проявити свої здібності критика, характеризуючи як світові шедеври , так і маловідомих митців. Було жваво, цікаво. Нелегко дати позитивний відгук картині, яка , на перший погляд, являє собою хаотичний набір мазків. Шукали 7 чудес Херсонщини. Всім сподобалось.

О 9:00 інтерактивний урок зарубіжної літератури 8-А – вивчення творчості письменника античності Горація, виразне читання дітьми оди, самостійний аналіз тексту та інтерактивна гра у Kahoot на закріплення нового матеріалу. О 18:00 буде інтерактивно-історичний захід “Радіо та телебачення України” для 8-А та 8-Б класів: історичний екскурс про створення українського радіо та телебачення, додаткове знайомство з радіо “1000 друзів”, його рубриками та прослуховування програм на радіо, рольова гра “Інтерв’ю” (учні діляться на пари: 1 людина журналіст, 2 – зірка; розігрують інтерв’ю).