Бібліотечні зустрічі


Особливі умови навчання, відстані – не перешкода для розмови про книги та авторів, для зустрічі читачів школи гуманітарної праці із бібліотекарями!
Юні читачі знову мають змогу побувати у шкільній бібліотеці, відвідати віртуальні екскурсії, поговорити про книги, відповісти на питання літературних вікторин.
У цьому році відновилась співпраця Школи гуманітарної праці і Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Координують зустрічі шкільні бібліотекарі, які мають можливість замовляти теми зустрічей.
Вже відбулося вісім зустрічей із читачами у лютому, березні, квітні. Два останні заходи для учнів 5-го та 4-го класу були особливо цікаві.
«Зелене диво Херсонщини» саме таку назву мала краєзнавча гра, яку провели фахівці інтернет-центру ХОБД Светлана Кльосова і Ілля Абрамов для 5-го класу. Учні із задоволенням відповідали на питання, згадали яка чарівна природа нашої Херсонщини.
Учням 4-го класу бібліотекар ХОБД Альона Ліпкина запропоновала прийняти участь у патріотичної панорамі «Велична і свята, моя ти Україно!». Національні символи і традиції України, народні обряди і обереги, пісні і казки – все це згадали учні під час заходу.
Під час проведення заходів панувала тепла, приємна атмосфера, учні та учениці вірно надавали відповіді, навіть, на самі складні питання.
Чекаємо на нові зустрічі, наші улюблені читачі!